FÅ 20% - MIX & MATCH
Köp två eller flera produkter. Se alla erbjudanden.
20% PÅ SKÖNHET
Köp två eller flera produkter, från bl.a. solskydd
20% PÅ DAM KLÄDER
Vid köp av två eller flera produkter
Storlek: 300 ML

HERMÈS

Eau de citron noir Hand and Body Cleansing Gel 300 ml

899 SEK
Fri frakt på ordrar över SEK 749 SEK. för Goodie-medlemmar. Läs mer
Leverans 2-4 arbetsdagar. Läs mer
30 dagars returrätt Läs mer
PRODUKTEN
Eau de lemon noir inkarnerar den glada, generösa friskheten i Köln i form av en skummande gel för händer och kruka Ett annat sätt att använda parfym.
DOFTMEDDELANDEN
Eau de lemon noir framhäver citronens klara, skarpa fräschör i kombination med djupet av svart te och de rökta noterna av guaiacträ.
ENDA
Flaskans raka silhuett är uppiggad av en radikal mörkblå ikonisk för cologne Eau de lemon noir och två signaturdetaljer: H som avtryck på botten och sadelsöm graverad på pumpen.
ETIKERNA
Flaskan är gjord av återvunnet glas. Eau de lemon noir body Kropp och Hår duschgelrefill gör att du kan fylla på flaskan med 300 ml.
En ansvarsfull gest, oskiljaktig från ett objekt som är gjort för att hålla.
FÖRLÄNGNINGEN
En krämig gel med en miljövänlig formula som förvandlas till en lättspolad Skum. Huden blir mjuk och lätt doftande.
Eau de citron noir Hand and Body Cleansing Gel 300 ml
HERMÈS
Eau de citron noir Hand and Body Cleansing Gel 300 ml
899 SEK
Öppet köp i 30 dagar​
Loading... >